KONST / Litografier / Färglitografi 11733375
nr 1173 3375
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 58/190, motivet: 41x31 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:49:44
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm